Точність алгоритмів траєкторної оцінки за даними далекомірних систем спостереження при різних способах лінеаризації
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.51.77-87Ключові слова:
спостереження, далекомірна система, траєкторна оцінка, лінеаризація, точність оцінкиАнотація
Досліджується вплив на точність траєкторної оцінки різних способів лінеаризації при синтезі алгоритмів одноетапної оптимальної обробки даних вимірювань двопозиційної системи далекомірних радіонавігаційних станцій. Визначаються вирази для статистичних характеристик похибок, а також початкові значення для алгоритмів траєкторних оцінок, що дає можливість забезпечити коректність функціонування алгоритмів. Наводяться результати комп’ютерного моделювання і дається порівняльний аналіз точності при використанні трьох різних підходів до синтезу системи траєкторної оцінки.
Посилання
Kondratiev V. S., Kotov A. F., Markov L. M. Mnogopozitsionnie radiotehnicheskie sistemy. Moscow, Radio i svyaz, 1986, 264 p.
Yarlikov M. S. Statisticheskaya teoria radionavigatsii. Moscow, Radio i svyaz, 1985, 344 p.
ShirmanYa. D., Losev U. I., Minervin N. I. i dr. Radioelektronnye sistemy, osnovy postroenia i teoria. Spravochnik. Moscow, ZAT “Makvis”, 1998, 828 p.
Balakrishnan A. V. Teoria filtratsii Kalmana. Moscow, Mir, 1988, 200 p.
Vasyliev V. M., Naumenko K. V. Vykorystannya optymalnyh metodiv otsinku traektornyh parametriv za danymy radiodalekomirnyh system. Visnyk NAU, 2011, no. 4, pp. 20-24.
Vasyliev V. M., Naumenko K. V. Otsinka tochnosti optymalinogo obroblennya traektornyh vymiryuvan bagatopozytsiynyh dalekomirnyh system. Problemu informatyzatsii ta upravlinnya, 2011, no. 2(30), pp. 31-35.
Vasyliev V. M., Naumenko K. V. Pidvyshchennya tochnosti traektornoy otsinku v bagatopozytsiynyh dalekomirnyh systemah sposterezhennya. Zb. Nauk. Prats Viyskovogo inst-tu telekomunikatsii ta informatyzatsii NTUU “KPI”, 2011, no. 2, pp.6-11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.