Керована чотиритактна транзисторна індуктивність
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.47.137-141Ключові слова:
транзисторна індуктивність, температурна стабільність, нелінійні спотворенняАнотація
Розглянуто можливість реалізації функції індуктивності у ви-гляді чотиритактної структури на базі транзисторів різної полярності та проведено її аналіз. Застосування такої структури при симетрії її плеч суттєво зменшує рівень другої гармоніки та нелінійних спотворень і виключає необхідність використання зов-нішніх додаткових джерел живлення. Запропонована індуктивність відрізняється ви-сокою стабільністю та може широко використовуватися під час проектуваня радіое-лектронних пристроїв.Посилання
Кичак В.М. Нассир Мансур Абухамуд, Трухачёва Н.В. Методы линеаризации мо- дуляционной характеристики частотного модулятора // Вісник хмельницького національного університету. – 2010. – №3. – С. 177-181.
Ульяничев И.А., Малюнас К.С. Линеаризация закона управления частотой генератора с варикапами // Техника средств связи. Сер. Радиоизмерительная техника. – 1980. – №4. – С. 41-49.
Кичак В.М., Нассир Мансур Абухамуд, Дрючин О.О. Оптимізація вибору режиму керованої реактивності // Вісник Хмельницького нац. ун-ту. – 2010. – №3. – С. 232-237.
Пашев А.М., Касимов Ф.Д., Филинюк М.А., Негоденко О.Н. Физико-технические и схемотехнические основы негатроники. – Баку: ЭЛМ, 2008. – 433 с.
Гаврасієнко П.О., Дрючин О.О., Кичак В.М., Костюк Ю.М. Керована двотактна індуктивність // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2010. – №2. – С. 83-85.
Кичак В.М., Дрючин О.О., Гаврасієнко П.О. Керована індуктивність // Патент на корисну модель № 54809. Україна, МПК (2009) H03Н 11/00. № u201006148; заявл. 21.05.2010; опубл. 25.11.2010; Бюл № 22, 2010. – 2010. – 3 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.