77 ГГц радар для автомобіля
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.48.222-227Ключові слова:
радар, ЛЧМ, роздільна здатність, FMCWАнотація
Сучасні вимоги до безпеки і комфорту водія та пасажирів автомобіля зумовлюють безперервний розвиток відповідних технічних засобів. Тому для розробників автомобілів на першому місці по важливості знаходяться технології, які забезпечують виконання цих вимог. Головна з них – аналіз дорожньої ситуації, де використовується різноманітні сенсори, одним із яких є радар. У статті розглянуто принцип дії, основні параметри, області застосування автомобільного радару RS-200, який встановлюється на сучасні автомобілі марки MercedesBenz і працює на частоті 77 ГГц. Радар використовує схему ЛЧМ (лінійна частотна модуляція) з програмно встановлюваною роздільною здатністю по дальності.Посилання
Elgamel S., Soraghan J. Mitigate high power interference noise in chirp radar systems using EMD-FrFT filtering. // Digital Signal Processing (DSP), 17th International Conference. –2011. –pp. 1-6.
Yingrui Hu, Xuegang Wang. Study on non-linear stepped chirp radar system.// Communications, Circuits and Systems. ICCCAS. –2008. –pp. 881-885.
Toshiya Mitomo, Naoko Ono, Yoshiaki Yoshihara. A 77 GHz 90 nm CMOS Transceiver for FMCW Radar Applications. // IEEE journal of solid-state circuits. – 2010.-Vol. 45.-№4. –pp. 928-933.
Roberton M., Brown E. Integrated radar and communications based on chirped spread-spectrum techniques. // Microwave Symposium Digest, IEEE MTT-S International. –2008. –pp. 611-614.
Labayrade R., Royere C. Experimental Assessment of the RESCUE Collision-Mitigation System. // Vehicular Technology, IEEE Transactions. –2007. –pp. 89-94.
Bloch A. Assistenzsysteme im Test. // Auto motor und sport. –2010.-№4 –pp. 19-23.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.