Спосіб керування лампою біжучої хвилі
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.45.108-112Ключові слова:
лампа біжучої хвилі, модулятор, імпульсний трансформатор, блокінг-генератор.Анотація
Проведено аналіз проблем, які виникають при керуванні модулятором лампи біжучої хвилі. Модулятор знаходиться під високим потенціалом напруги на катоді ЛБХ і забезпечує формування імпульсів з необхідними параметрами на керуючому електроді відносно катода. Запропоновано спосіб формування імпульсу на вході модулятора блокінг-генератором, який знаходиться під високим потенціалом і працює в режимі очікування та зриву генерації короткими імпульсами, які формуються під низьким потенціалом і передаються за допомогою імпульсного трансформатора на його вхід. Приведена конструкція імпульсного трансформатора з ізоляцією між первинною і вторинними обмотками на напругу у кілька десятків кіловольт, тобто виводи вторинних обмоток належним чином ізолюються і розташовуються на максимальній відстані від осердя.
Посилання
А. Б. Іванов, Л. М. Сосновкін. Импульсные передатчики СВЧ. – М.: Советское радио, 1956.
Л. Н. Бочаров, С. К. Жебряков, Н. Ф. Колесников. Расчет электронных устройств на транзисторах. – М.: Энергия, 1978.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.