Особливості знахождення резонансних частот системи зв’язаних контурів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.12-18Ключові слова:
резонансна частота, контур, розстройкаАнотація
Наочно показана помилковість тверждення, яке часто зустрічається у літературі, що резонансні частоти (частоти зв’язку) та частоти, що відповідають горбам резонансної кривої струму у другому контурі - це одне поняття. Незважаючи на те, що у випадку однакових контурів значення цих частот співпадають, вони знаходяться за абсолютно різних умов.
Посилання
Зернов Н.В., Карпов В.Г. Теория радиотехнических цепей. Л. : Энергия, 1972, 816 с.
Атабеков Г.И. Основы теории цепей. Изд.2, исп. 2006, М. : УРСС, 432 с.
Шебес М.Р. Задачник по теории линейных электрических цепей: Учеб. пособие , 3-изд., перераб. и доп.-М.: Высш. школа, 1982.-488 с.
Бокалов В.П., Дмитриков В.Ф., Крук Б.Е. Основы теории цепей: Учебник для вузов; Под ред. В.П. Бакалова. – 2-е изд. – М. : Радио и связь, 2000, 592 с.
Основы теории цепей: Учебник для вузов / Г. В. Зевеке, П. А. Ионкин, А. В. Нетушил, С. В. Страхов. – 5е изд., перераб. – М. : Энергоатомиздат, 1989, 528 с.
Основи теорії кіл: Підручник для студентів вищих навчальних закладів. Ч.1 / Ю. О. Коваль, Л. В. Грінченко, І. О. Малютченко, О. І. Рибін / За заг. редакцією В. М. Шокола та В. І. Правди. – Х. : Компанія СМІТ, 2008, 432 с.
Асеев Б.П.. Колебательные цепи. Государственное издательство литературы по вопросам связи и радио. М. : 1955, 462 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.