Метод вдосконалення оптичних координаторів з використанням позиційно-чутливих матриць
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.39.53-57Ключові слова:
координатор, фоточутливі елементи, пеленгаційні характеристикиАнотація
Здійснено аналіз існуючих матриць фоточутливих елементів; наведені нові типи матриць і способи визначення кутових координат у оптичних координаторах, побудованих на їх основі; запропоновано математичну модель та методики розрахунку характеристик запропонованих схем фоточутливих матриць.Посилання
Астапов Ю.М., Васильев Д.В., Заложнев Ю.И. Теория оптико-электронных следящих систем. -М.: Наука. – 1988. – 328 с.
Москаленко М.А., Потапова Г.К. Спосіб визначення кутових координат джерела оптичного випромінювання та позиційно-чутлива матриця фоточутливих елементів // Україна. Деклараційний патент на винахід. – № 51047. – 2002 р.
Воронько А.А., Москаленко М.А., Потапова Г.К. Позиционно-чувствительная матрица фоточувствительных элементов с рекордным динамическим диапазоном // III International Conference on Optoelectronic Information Technologies “PHOTONICS-ODS 2005”. – Vinnytsia. – P.201.
Воронько А.А., Москаленко М.А., Потапова Г.К., Туровский А.А. Позиционно-чувствительная матрица фоточувствительных элементов со специальной топологией межсоединений для атомной микроскопии // Труды девятой международной научно-практической конференции «Современные информационные и электронные технологии». – Одесса. – 2008. – С.120.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.