Дослідження частотних характеристик параметрів кондуктометричних диференційних датчиків з зустрічно-гребінчастою топологією
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.45.139-145Ключові слова:
біосенсорні системи, диференційні датчикиАнотація
В диференціальних кондуктометричних системах, зокрема в біосенсорних, широко застосовуються спарені первинні перетворювачі(датчики) у вигляді пла-нарних тонко плівкових структур із зустрічно-гребінчастою топологією. За їх допомогою можуть бути реалізовані досить прості і зручні у застосуванні аналітичні прилади. Але чутливість і відтворюваність результатів таких приладів багато в чому залежить від параметрів датчика що досліджувалися. На основі проведених метрологічних досліджень частотних характеристик параметрів кондуктометричних диференційних датчиків проаналізовано ефективність використання первинних кондуктометричних перетворювачів з використанням різних геометричних параметрів та матеріалів, з метою покращення характеристик біосенсорної системи з такими датчиками.
Посилання
Дзядевич С.В., Солдаткін О.П. Наукові та технологічні засади створення мініатюрних електрохімічних біосенсорів.-К.: Наукова думка, 2006. – 256с.
Мельник В.Г., Михаль А.А., Рубанчук М.П.. Измерительные цепи для кондуктометрических преобразователей с дифференциальными двухэлектродными датчиками // Технічна електродинаміка.- 2008.- № 2.-С. 58-64.
G.R. Langereis, An integrated sensor system for monitoring washing processes //ISBN 90 - 365 - 1272 – 7, 1999.
Мельник В.Г. Исследование чувствительности мостовой измерительной цепи с дифференциальным кондуктометрическим датчиком. // Праці Інституту електродинаміки НАНУ. – Збірник наукових праць . - Вип. 22. - 2009. – С. 115 – 118.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.