Ефект прискорення при оптимізації електронних кіл
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.12-16Ключові слова:
оптимізація електронних кіл, електронні колаАнотація
Проаналізовано ефект додаткового прискорення процесу оптимізації електронного кола. Цей ефект виникає внаслідок різної поведінки траєкторій проектування при зміні вектора керуючих функцій. Ефект проявляється для всіх кіл, що аналізуються, и дозволяє додатково скоротить витрати машинного часу на кілька порядківПосилання
Zemliak A.M. Analog System Design Problem Formulation by Optimum Control Theory, IEICE Transactions on Fundamentals of Electronics, Communication and Computer Sciences, 2001, Vol. E84-A, № 8, pp. 2029–2041.
Земляк А.М., Маркина Т.М., Оптимизация электронных цепей как управляемый динамический процесс, Автоматизированные системы управления и приборы автоматики. Вып. 146, 2009, стр. 62-69.
Каширский И.С., Трохименко Я.К. Обобщенная оптимизация электронных схем. – Киев: Техника. – 1979.– 192 с.
Massobrio G., Antognetti P. Semiconductor Device Modeling with SPICE.– N.Y.: Mc. Graw-Hill, Inc.– 1993.
Zemliak A. Comparative Analysis of the Different Design Strategies for the Analog Electronic System Design // WSEAS Trans. on CS, V. 3, No. 2, 2004, pp. 294-299.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.