Дослідження функції невизначеності дискретної частотної послідовності "Уелч-16"
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.46-50Ключові слова:
функція невизначеності, дискретний частотний сигналАнотація
Розглянута функція невизначеності дискретного частотного сигналу, в якому використаний ряд чисел "Уелч-16" в якості частотної кодуючої послідовностіПосилання
Варакин Л.Е. Теория систем сигналов. – М. : Советское радио, 1974, 304 с.
Costas J. А study of a class of detection waveforms having nearly ideal range-Doppler ambiguity properties // Proceedings of the IEEE, pp. 996-1009, Vol72, No 8, August 1984.
Jerome A. LeMieux, Franklin M. Analysis of FSK/PSK modulated radar signals using Costas arrays and complementary Welti codes // IEEE International Radar Conference, 1990.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.