Зменшення пік фактору в каналах з OFDM за допомогою медіанної фільтрації і блочного кодування
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.21-26Ключові слова:
OFDM, пікфактор, модуляція.Анотація
В даній статті розглянуто алгоритм медіанної фільтрації і алгорит блочного кодування для зменшення пікфактору в системах, які використовують OFDM сигнали.
Посилання
Білоконь О.В., Головін В.А. Методи зменшення пік фактору в каналах з OFDM. Вісник Національного технічного Університету України “КПІ” 2009,-№39.
Одномерный цифровой медианный фильтр с трехотсчетным окном [Электронный ресурс]: научн. техн. журнал ChipNews. – Электрон. журн. –: http://www.chipnews.ru.
Яровой Н.И. «Адаптивная медианная фильтрация».http://prodav.narod.ru/dsp/doc/dsp16.doc
http://matlab.exponenta.ru/gui/index.php.
Рашич А. В. Метод формирования спектрально-эффективных OFDM-сигналов на основе неортогональных базисных функций / А. В. Рашич, С. Б. Макаров // Научнотехнические ведомости СПбГПУ № 2(76)/2009. — СПб.: Изд-во Политехнического университета, 2009. — С. 94—98.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.