Хвилевідний фазовий детектор, побудований на тонкоплівковому магніторезистивному перетворювачі
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.34.123-129Ключові слова:
фазовий детектор, сигнали НВЧ діапазону, тонкі магніторезистивні плівкиАнотація
У роботі розглядається фазовий детектор призначений для роботи з сигналами НВЧ діапазону, який відрізняється від існуючих тим, що він виконаний не напівпровідникових елементах (діодах) а на тонких магніторезистивних плівках. Наводяться переваги застосування таких детекторів у хвилеводній техніці.
Посилання
Гуревич А.Г. Магнітній резонанс в феритах и антиферомагнетиках. М. Наука, 1973. 573 с
Свалов А.В. Особенности магнитных свойств аморфных и многослойных ферромагнитных плёнок вблизи состояния магнитной компенсации. Екатеринбург, 2002.
Магнитные и магнитооптические свойства многослойных наноструктур ферромагнетик-полупроводник. Физика твёрдого тела, 2004. том 46, вып. 5.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.