Математична модель багатоканальної системи масового обслуговування
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.38.95-97Ключові слова:
математична модель, теорія масового обслуговуванняАнотація
У статті пропонується математична модель багатоканальної системи масового обслуговування з очікуванням на основі розподілених пріоритетів.Посилання
Клейнрок Л."Теория массового обслуживания", М.: "Машиностроение", 1990г., 432 с- ISBN 0 -471-49111-10.
Kleinrock L., Gail R. Solution Manual for Queueing Systems. V. II. // Computer Applications Technology Transfer Institute/ — 1991. ISBN 0-942948-01-7
Муравьева-Витковская Л.А. Определение структурных параметров коммутатора телекоммуникационной сети. // Новые методологии проектирования изделий микроэлектроники: Материалы МНТК, Владимир. 4-5 декабря 2003 г. - С.98-101.
Hoorn M. Algorithms and Approximations for Queueing Systems. // PhD thesis, Vrije Universiteit te Amsterdam, Mathematical Center, Amsterdam, 1990.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.