Оптимізація профілю показника заломлення хвилеводу за коефіцієнтом локалізації
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.98-102Ключові слова:
профіль показника заломлення, хвилевід, коефіцієнт локалізації потужності, електромагнітне полеАнотація
Запропонована методика, яка дозволяє визначити профіль показника заломлення в поперечному перерізі одномодового хвилеводу із оптимальним значенням коефіцієнту локалізації потужності поширюваної моди. Хвилеводи з такими параметрами можуть широко використовувати на практиці при передаванні потужних сигналів.Посилання
Левандовский В.Г. Метод проектування профілю показника заломлення у хвилеводі круглого поперечного перерізу // Вісник НТУУ “КПІ”. Серія – Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2009. – Вип. 29. – С. 98 – 103.
Гельфанд И.И., Левитан Б.М. Об определении дифференциального оператора по его спектральной функции // Изв. АН.СССР, серия математическая. – 1951. – № 4. – C. 309 – 316.
Katok V., Levandovskyy V., Shchepkina Y. Singl-mode Lightguide with optimized coefficient of optical power localization // LENM-2004 5-th international Workshop on Laser and Fiber-Optical Networks Modeling, Kharkiv, Ukraine, September, c. 185-187, 2004
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.