Оптимальна фільтрація радіосигналів малої тривалості в частотно-часовому методі вимірювань несучої частоти
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.46.140-145Ключові слова:
оптимальна фільтрація, частотний спектр сигналу, дисперсійна лінія затримки, метод частотно-часового перетворенняАнотація
Розглянуто можливість здійснення оптимальної фільтрації радіосигналів малої тривалості в частотно-часовому методі вимірювання несучих частот. Показано і зроблений висновок про те, що оптимальна фільтрація можлива тільки для радіосигналів постійної оптимальної тривалості, які підтверджуються експериментальними дослідженнями методу. Показано, що при перевищенні тривалості радіосигналу відгук ДЛЗ перетворюється в сигнал Френеля оскільки частотний спектр вхідного сигналу ставати менше оптимального і приводить в ДЛЗ до неодноразової вибірці частоти з сигналу спектру. При цьому число таких вибірок відповідає числу вибірок частот за тривалість радіосигналуПосилання
Література
Гоноровский И.С. Радиотехнические цепи и сигналы. 3-е изд. // И.С. Гоноровский / - М.: Сов. Радио, 1977. - 608 с.
Орнатский П.П. Автоматические измерения и приборы. // П.П. Орнатский / - К.: Вища школа, 1980. - 580 c.
Кочемасов В.Н. Акустоэлектронные Фурье – процессоры. // В.Н. Кочемасов,Е.В. Долбня, Н.В. Соболь, В.Н. Кочемасов (ред. Кочемасов В.Н.) / - М. : Радио и связь, 1987. - 168 с.
Мэтьюз Г. Фильтры на поверхностных акустических волнах. // Г. Мэтьюз. / - М. : Радио и связь, 1981. - 285 с.
Речицкий В.И. Акустоэлектронные радиокомпоненты : Схемы, топология, конструкции. // В.И. Речицкий. / - М. : Радио и связь, 1987. - 192 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.