Методика розрахунку струму споживання при змінному активно-ідуктивному навантаженні РЕЗ
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.61-65Ключові слова:
комутаційна функція, ЕРС еквівалентного генератора, сталий струмАнотація
Наведена методика розрахунку струму в змінному R-L навантаженні за допомогою простих аналітичних виразівПосилання
Руденко В.С., Сенько В.И., Чиженко И.М. Преобразовательная техника. - К.: Ви-ща школа. - 1978. — 424с.
Карташов Р.П., Кулиш А.К., Чехет Э.М. Преобразователи частоты с искусствен-ной коммутацией. – К.: Технiка, 1979.- 152с.
Электромагнитный привод робототехнических систем / Афонин А. А., Билозер Р. Р., Гребеников В. В. и др. – Киев: Наук. думка, 1986. – 272с.
Иванов В.А., Медведев В.С., Чемоданов Б.К., Ющенко А.С. Математические ос-новы теории автоматического регулирования, - М.: Высшая школа, 1971. – 808с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.