Врахування неузгодженого навантаження при досліджені структури електромагнітного поля в мікросмужковій лінії методом ФМР
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.91-94Ключові слова:
структура поля, феромагнітний резонанс, магнітний зондАнотація
Наведено аналіз причини невідповідності даних для повздовжньої складової Hz, отриманих експериментально і чисельно за допомогою програми Microwave Studio. Розглянуто метод котрий дозволив суттєво зменшити систематичну похибку за рахунок врахування впливу неузгодженого навантаження лінії.Посилання
Вычислительные методы в электродинамике./М.: Мир.- 1977.- 485с.
L. Rothe. Experimentell Ermittlung der magnetischen Feldverteilung auf ainer Microstrip-Leitung mittels Storkorpermessungen, Vortage der 2. Internationalen Konferenz uber Mikrowellenferrite, vom 23. bis 27. September 1974 in Suhl/DDR, p. 350-376.
Shin Nakamatsu, Ryo Yamaguchi, Shinji Uebayashi. Highly-accurate Measurement of Current Distribution Using Polarization-stabilized MO Probe // Collaboration Projects DoCoMo R&D Technical Journal, VOL.8;NO.3;PAGE.50-54(2006).
Вунтесмері В.С., Бульба О.П., Осіпов А.М.,. Дослідження структури поля в електродинамічній системі методом магнітного зонду. Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Серія-Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2007. – Вип.34. – с.118-123.
Вунтесмери В. С., Комарова О. П., Осипов А. Н. Экспериментальные исследования структуры поля в микрополосковой линии методом магнитного зонда в режиме ферромагнитного. Труды 18-ой Международной Крымской конф. «СВЧ-техника и телекоммуникационные технологии» (КрыМиКо’2008) Севастополь, Украина. 2008 – с.708.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.