Дослідження внутрішнього магнітного поля близько розташованих феритових вкладишів невзаємних пасивних пристроїв
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.95-99Ключові слова:
невзаємні пристрої, феритові пристрої, розмагнічуючий факторАнотація
Наводиться методика визначення розмагнічуючого фактора двох феромагнітних дисків. Для феритових дисків 30СЧ9 діаметром 32 мм і товщиною 4 мм, встановлено залежності розмагнічуючого фактора кожного диску від відстані між ними.Посилання
Вунтесмері Вол. С., Стоколос М.О. Широкосмугові невзаємні пасивні пристрої діапазону дуже високих частот // Вісник НТУУ «КПІ». Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2008. – Вип. 37. – С. 65-70.
Лакс Б., Баттон К. Сверхвысокочастотные ферриты и ферримагнетики: Пер. с англ. /Под ред. А.Г. Гуревича. – М.: Мир, 1965. – 676 с.
Китель Ч. Введение в физику твердого тела: Пер. с англ. М.: Наука, 1978. 782 с.
Абрамов В.П., Дмитриев В.А., Шелухин С.А. Невзаимные устройства на ферритовых резонаторах. – М.: Радио и связь, 1989. – 200 с. – ISBN: 5-256-00218-X
Helszajn J. Nonreciprocal Microwave Junctions and Circulators. – New-York: Wiley-Interscience, 1975. – 349 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.