Методика підвищення ефективності навігаційного забезпечення плавання на внутрішніх водних шляхах
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.200-202Ключові слова:
навігація, управління, безпека судноплавства, функціональна стійкістьАнотація
Розроблено методика підвищення ефективності навігаційного обслуговування безпеки руху суден на внутрішніх водних шляхах. Доведено, що застосування методики та запропонованого інформаційно-аналітичного забезпечення дозволяє підвищити ефективність навігаційного обслуговування безпеки плавання.Посилання
Навігація. Основні визначення місцеположення та скеровування. // Б. Гофман-Велленгоф. К. Легат, М. Візер; пер. с англ. за ред. Я.С. Яцківа – Львів: Львівський наці-ональний університет ім. Івана Франка. 2006. – 443 с.
Баранов Г.Л., Брайловський М.М., Засядько А.А., Теребіж О.С., Хорошко В.О. P-моделювання складних динамічних систем. – К.: ДУИКТ, 2008. – 131 с.
Баранов Г.Л., Макаров А.В. Структурное моделирование сложных динамичес-ких систем – Киев: Наукова думка, 1986. – 272 с.
Косс В.А. Умови відповідності моделі управління системним потребам об’єкта управління // Математичні машини і системи. – 2007. – №1 – С. 13 – 18.
Баранов Г.Л., Тихонов І.В. Аналітична модель траєкторії електронного курсу транспортного засобу у зонах з підвищеним ризиком плавання // Системи управління, навігації та зв’язку. – К.: Центральний науково-дослідний інститут навігації і управлін-ня, 2007. – Вип. 4. – С. 11 – 14.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.