Магніторезистивний перетворювач активної потужності з тиристорним керуванням
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.44.122-126Ключові слова:
магнітнорезистивний перетворювач, вузол комутації, тиристор.Анотація
Керування магніторезистивним перетворювачем (МРП) можливо здійснити електричним шляхом за рахунок зміни напруженості підмагнічуючого поля яка знаходиться в межах феромагнітного резонансу плівки, що утворює чутливий елемент МРП. Регулювання фазових співвідношень потрібно проводити в ланцюзі струму який охоплює чутливий елемент МРП. Розроблена схема тиристорного керування МРП з гальванічною розв’язкою вузла комутації, наведені аналітичні вирази для розрахунку його елементів.Посилання
Вунтесмері Вал.С., Смолянінов В.Г., Витяганець А.І Засоби керування магніторезистивним перетворювачем активної потужності // Вісник НТУУ «КПІ». Радіотехніка, Радіоапаратобудування.-2009- Вип. 38.-С. 73-78.
Замкнутые системы преобразования электрической энергии / Под ред. В. Я. Жуйкова. -К: Техніка; Братислава: Альфа. – 1989. - 360с.
Руденко В.С., Сенько В.И., Чиженко И.М. Преобразовательная техника. - К.: Вища школа. - 1978. — 424с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.