Експериментальні дослідження структури поля в мікросмужковій лінії за допомогою магнітного зонду в режимі феромагнітного резонансу
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.46-49Ключові слова:
електромагнітне поле, мікросмужкова лінія, визначення структури електромагнітного поляАнотація
Проведено експериментальне дослідження структури електромагнітного поля в мікросмужковій лінії з використанням методу магнітного зонду на основі феромагнітного резонансу
Посилання
Полосковые линки и устройства сверхвысоких частот / Под ред. В.М. Седых. – Харьков: Вища школа, 1974.
Конструирование и расчет полосковых устройств / Под ред. И.С. Ковалева. – М. : Советское радио, 1974. – 336с.
Мурашев Д.А. Математическоге моделирование электрических полей в системах с биполярным электродом
Вычислительные методы в электродинамике: Пер. с англ. под. ред. Р.Митры. – М. : Мир, 1977. – 485 с.
Никольський В.В., Никольская Т.И. Электродинамика и распространение радиоволн: Учебн. пособие для вузов. – М. : Гл. ред. физ.-мат. лит., 1989. – 544с.
Rothe L., Experimentell Ermittlung der magnetisehen Feldverteilung auf ainer Microstrip-Leitung mittels Storkorpermessungen, Vortage der 2 // Intemationalen Konferenz uber Mikrowellenferrite, vom 23. bis 27. September 1974 in Suhl/DDR, p. 350-376.
Highly-accurate Measurement of Current Distribution Using Polarization-stabilized MO Probe / Shin Nakamatsu. Ryo Yamaguchi and Shinji Uebayashi // Collaboration Projects DoCoMo R&D Technical Journal, vol.8, no 3, p. 50-54.
Вунтесмері B.C. Дослідження структури поля в електродинамічній системі методом магнітного зонду/ B.C. Вунтесмері, О.П. Бульба, А.М. Осіпов // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2007. – №. 34. – с. 118-123.
Microstrip filters for RF/Microwave Applications. Hong Jia-Sheng5 Lancaster M. - 2001.
Осциллограф двухлучевой С1-103. Техническое описание и инструкция по эксплуатации. -М. : Машприборинторг.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.