Аналіз теплового режиму лaвинно-пpoлітних діодів в генераторах міліметрового діапазону довжин хвиль що працюють в імпульсному режимі
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.76-80Ключові слова:
лавинно-пролітний діод, генератор міліметрового діапазону, техніка НВЧ діапазонуАнотація
Розглянуто вплив конструктивних особливостей генератора та режиму живлення на тепловий режим активної області діода. Показано, що при заданій вхідній потужності визначальними факторами є тривалість імпульсу струму живлення діода та теплові параметри шарів, найближчих до активної області.
Посилання
Domingos Н. Transient temperature rise in silicon semiconductors devices // IEEE Trans. – 1975. vol. ED-22, no 1. – p. 20-23.
Bowen J.H., Breese M.E. Analytic and experimental techniques for evaluating transient thermal characteristics of TRAPATT diodes //IЕЕЕ Trans. – 1974. – vol. ED-21, no 8. – p. 480-487.
Ясинский К.А. Тепловой режим импульсных генераторных диодов // Радиотехника и электроника. – 1975. – № 1. – с. 224-226.
Крейт Ф., Блек У. Основы теплопередачи. – М. : Издательство “Мир”, 1983.
Пехович А.И., Жидких В.М. Расчеты теплового режима твердых тел. –Ленинград : Энергия, 1976.
Касаткин Л.В., Чайка В .Е. Полупроводниковые устройства диапазона миллиметровых волн. – Севастополь : Изд. "Вебер", 2006.
Олейник В.Ф., др. Электронные приборы миллиметрового и субмиллиметрового диапазонов на основе нанотехнологий. – К. : Изд. ООО “ДВ.К.”, 2004.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.