Експериментальна оцінка достовірності вихрострумового контролю
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.24-29Ключові слова:
вихрострумовий контроль, достовірність, розподіл значеньАнотація
Виконано експеримент, за результатами якого отримано чисельні оцінки достовірності порогового контролю (товщини покриття, жорсткості, структури, складу і товщини металу тонколистових виробів) для ряду вихрострумових виробів, що порівнюються.
Посилання
ДСТУ 2865-94. Контроль неруйнівний. Терміни та визначення. К. : Держстандарт України. 1995. 51с.
ГОСТ 21105-87. Контроль неразрушающий. Магнитопорошковый метод. – М.: Изд.стандартов. 1992. 17с.
ГОСТ 14782-86. Контроль неразрушающий. Соединения сварные. Методы ультразвуковые. – М. : Изд-во стандартов. 1990 - 24с.
ГОСТ 7512-82. Контроль неразрушающий. Соединения сварные. Радиографический метод. – М. : Изд. стандартов. 1990 - 22с.
Роуландс Р. Остаточные напряжения // Экспериментальная механика. Под. Ред. А. Кобояси. Кн.2. – М. : МИР, 1990. – с. 285-335.
Прохоров-Лукин Г.В. Установление фактических данных об автомобилях методами криминалистических экспертиз. – К. : «Охрана труда», 2000. – 414 с.
Нагайдев А.А. Исследование маркировочных обозначений легковых автомобилей зарубежного производства. – М. : ЭКЦ МВД России, «Изд. БИНОМ», 1999. – 264с.
Агалиди Ю.С., Левый С.В., Прохоров-Лукин Г.В. Реализация комплексной методики криминалистических исследований идентификационных номеров автотранспортных средств на программно-аппаратном уровне // «Криминалистика и судебная экспертиза» Министерство юстиции Украины. Вып. 51, Киев, 2003.
Ивченко Г.И., Медведев Ю.B. Математическая статистика. – М. : Высш.школа. – 1984г.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.