Широкосмугова антена з частотним скануванням
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2014.57.51-55Ключові слова:
широкосмугова антена, логоперіодична антена, вібратори, узгодження, вигнута середня лініяАнотація
У даній статті розкриваються актуальні завдання багатофункціонального використання СВЧ модулів, а також їх максимального упращенія і здешевлення . Йде аналіз частотного сканування , а також дослідження можливості його реалізації в нових видах антен. В основу поставлена задача створення антени з електричним частотним скануванням. Результатом цієї роботи є пропозиція нової конструкції антени з частотним методом сканування, узгодженої в широкому діапазоні частот.Посилання
Перечень ссылок
Бахрах Л.Д. Частотные свойства излучателей и антенн / Л.Д. Бахрах, В.Ф. Лось, А.В. Малов, А.Н. Шаманов // Излучение и рассеяние электромагнитных волн ; Всероссийская научн.-техн. конф. ; ИРЭМВ. – Таганрог, 2001.
Воскресенский Д.И. Антенны с обработкой сигнала. - М.: Сайнс-Пресс, 2002. – 80с.
Справочник по расчету и конструированию СВЧ полосковых устройств / под ред. В.И. Вольмана – М. : Радио и связь, 1982. – 326 с.
Фролов В.П. Антенны для земных станций спутниковой связи / В.П. Фролов – М. : Радио и связь, 2000. – 376 с.
References
Bakhrakh L.D., Los' V.F., Malov A.V. and Shamanov A.N. (2001) Chastotnye svoistva izluchatelei i antenn [Frequency properties of the emitters and antennas]. Izluchenie i rasseyanie elektromagnitnykh voln [Radiation and scattering of electromagnetic waves], Taganrog.
Voskresenskii D.I. (2002) Antenny s obrabotkoi signala [Antennas with signal processing]. Moskow, Sains-Press, 80 p.
Vol'man V.I. eds.(1982) Spravochnik po raschetu i konstruirovaniyu SVCh poloskovykh ustroistv [Reference for calculation and design of microwave stripline devices]. Moskow, Radio i svyaz' Publ., 326 p.
Frolov V.P. (2000) Antenny dlya zemnykh stantsii sputnikovoi svyazi [Antennas for satellite earth stations]. Moskow, Radio i svyaz' Publ., 376 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.