Електродинаміка багатодіапазонної антени
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.114-121Ключові слова:
багатодіапазонна антена, діаграма спрямованості, напруженість електричного поляАнотація
В роботі представлений метод визначення діаграми спрямованості багатодіапазонної антени, котра основана на фрактальній антені Серпинського. Метод оснований на умовному розбитті випромінюючої структури на елементарні випромінювачі та в подальшому на відшукуванні струмів в кожній елементарній трикутній площадці. Наступним кроком є відшукування складової напруженості електричного поля площадки, і в подальшому в підсумовуванні складових електричного поля від усіх трикутників в точці спостереження.
Посилання
Исследование влияния геометрии возбуждающей щели на входные характери-стики антенны: сб. науч. тр. научно-практической конф., 20-27 декабря 2011 г. / НИПКИ морфлота [и др.]; – Одесса.: Черноморье, 2011. – 94с. – ISSN 2224-0187.
Ашихмин А.В. Анализ направленных свойств плоского биконического вибратора / А.В. Ашихмин, В.К. Маршаков, А.П. Преображенский // Вестник ВГУ Сер. Физика. Математика сб. науч. тр. – Воронеж, 2005, №1. – С. 13 – 19.
Семенов Н.А. Техническая электродинамика / М.: Связь, 1973. – 480 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.