Автоматизована установка для визначення магнітної сприйнятливості криць та стопів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.136-141Ключові слова:
магнітна сприйнятливість, метод Фарадея, автоматизація, мікропроцесорна система, автокомпенсаціяАнотація
Запропоновано конструкцію автоматизованої установки для визначення магнітної сприйнятливості криць та стопів. Приводиться описання принципу дії блоків установки та її основні характеристики. В основі установки лежить мікропроцесорна система на базі мікроконтролерів AVR фірми ATMEL. Розглянуто алгоритм роботи програмного забезпечення мікропроцесорної системи для роботи установки в автоматичному режимі. Запропонована установка дозволяє отримати залежність струму компенсації зрушення зразка від струму силового поля у вигляді текстового файлу на комп’ютері.
Посилання
Чечерников В.И. Магнитные измерения / В.И. Чечерников. – М.: Московский университет, 1969. – 387 с.
Мирошниченко Ф.Д. Магнитометрические весы с униполярно-астатической системой и механико-магнитным зацеплением призмы / Ф.Д. Мирошниченко, В.Л. Снежной // Приборостроение.- Киев.- изд.«Техника».- 1966.- №2.- С.48-52.
Журавлёв Л.Г. Физические методы исследования металлов и сплавов / Л.Г. Журавлёв, В.И.Филатов. – Челябинск: Изд-во ЮУрГУ, 2004. – 157 с.
Снежной Г.В. Магнитное состояние аустенита вблизи истинной деформационной мартенситной точки хромоникелевых сталей аустенитного класса / Г.В.Снежной // ФММ. -2011. -Т. 111. -№ 6. - С. 599-604.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.