Апаратура та технології низькоінтенсивної міліметрової терапії
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2014.59.103-110Ключові слова:
низько інтенсивні сигнали, міліметрова терапія, квантова медицина, апаратурне забезпеченняАнотація
Освоєння діапазону міліметрових довжин хвиль призвело до появи генеруючих пристроїв різних типів та їх використовування у багатьох галузях науки і техніки, в тому числі й в практичній медицині. Як показали численні клінічні дослідження, стійкий терапевтичний ефект при лікуванні різноманітних нозологій за допомогою електромагнітних шумових сигналів спостерігається вже при рівнях інтенсивності 10-12-10-10 Вт/Гц*см2, що порівняно з енергією окремих квантів електромагнітного випромінювання міліметрового діапазону. Цей напрямок медицини, започаткованого проф. С.П. Сітько, відомий як «квантова медицина». Провідними технологіями квантової медицини є міліметрова терапія, мікрохвильова резонансна терапія) та інформаційно-хвильова терапія, які використовують низько інтенсивні сигнали на рівні 10-6-10-13 Вт .Результати клінічних досліджень довели доцільність використання в лікувальних технологіях генераторів низько інтенсивних сигналів "Поріг-3", "Поріг-3М", "Поріг-НТ", «АRIA-SC», та "АМРТ-02.».Використання подібних генераторів перспективно в ортопедії, стоматології, ендокринології, урології, гастроентерології та інших напрямках практичної медицини та приводить до покращення показників імунної, бронхо-легеневої, серцево-судинної та інших систем, сприяє відновленню гомеостазу людського організму.Посилання
Sit'ko S.P. and Mkrtchyan L.N. (1994.) Vvedenie v kvantovuyu meditsinu [Introduction to quantum medicine]. Kiev, Pattern Publ., 148 p.
Sit'ko S.P. eds., Skripnik Yu.A. and Yanenko A.F. (1999) Apparaturnoe obespechenie sovremennykh tekhnologii kvantovoi meditsiny [Instrumental provision of modern technology of quantum medicine]. Kiev, FADA LTD Publ., 199 p.
Binyashevskii E.V., Grubnik B.P. and Derendyaev S.A. (1997) Sbornik metodicheskikh rekomendatsii i normativnykh aktov mikrovolnovoi rezonansnoi terapii [A collection of of guidelines and regulations of microwave resonance therapy]. Kiev, Oberig Publ., 127 p.
Grubnik B.P., Sit'ko S.P. and Shalimov A.A. (1997) Opyt primeneniya tekhnologii "Sit'ko-MRT" dlya reabilitatsii onkologicheskikh bol'nykh ІІІ-ІV stadii [Experience in the use of technology, "Sitko-MRT" for the rehabilitation of cancer patients stage III-IV]. Physics of the Alive, Vol. 5, No 5, pp. 90-95.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.