Чисельно-аналітичне моделювання генератора шуму міліметрового діапазону на корпусних лавинно-пролітних діодах
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.34.71-76Ключові слова:
генератор шуму міліметрового діапазону, лавинно-пролітні діоди, ЛПД, чисельно-аналітична модельАнотація
Розглянута чисельно-аналітична модель генератора шуму міліметрового діапазону на лавинно-пролітних діодах. Характеристики генератора розраховуються на підставі чисельно-аналітичного методу.
Посилання
Алмазов-Долженко К.И. Коэффициент шума и его использование на СВЧ. – М.: „Научный мир”, 2000.– 240 с.
Ситько С.П., Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Аппаратное обеспечение современных технологий квантовой медицины. – Киев: „ФАДА ЛТД”, 1999.– 200 с.
Давыдова Н.С., Данюшевский Ю.В. Диодные генераторы и усилители СВЧ. –М:Радио и связь. 1986. – 184 с.
Касаткин Л. В., Чайка В. Е. Полупроводниковые устройства диапазона миллиметровых волн. – Севастополь: „Вебер”, 2006. – 319 с.
Marcuvitz N. Waveguide Handbook.– „Peter Peregrinus Ltd.”, 1986. – 425 c.
Буторин В.М. Двойная диско-штыревая структура в прямоугольном волноводе // Радиотехника и электроника. – 1987. – № 12. – С. 2490-2496.
Банков С.Е., Курушин А.А., Разевиг В.Д. Анализ и оптимизация трехмерных СВЧ-структур с помощью HFSS. – М.: „СОЛОН-Пресс”, 2004. – 208 с.
High Frequency Structure Simulator v.9.2. User’s Guide. Pittsburgh: Ansoft Co. 2004.
Алексеев Ю.И., Демьяненко А.В. Расчет импеданса лавинно-пролетного диода в малосигнальном режиме//Известия вузов. Электроника. – 2005. – №1. – С. 25-28.
Силаев М.А., Брянцев С.Ф. Приложение матриц и графов к анализу СВЧ устройств. – М: Сов. радио, 1968. – 248 с.
Полупроводниковые приборы. Сверхвысокочастотные диоды. Справочник / Под ред. Наливайко Б.А. Томск: МГП „РАСКО”, 1992. – 224 с.
Зи С. Физика полупроводниковых приборов. Т. 1 – М.: „Мир”,1984. – 455 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.