Метод підвищення точності калориметричного вимірювача НВЧ потужності
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.76-83Ключові слова:
калориметр, НВЧ, вимірювач потужності, точністьАнотація
Розглянуто один із перспективних шляхів підвищення точності калориметричного вимірювача НВЧ потужності. Наведена конкретна реалізація калориметра НВЧ, який працює за даним методом.Посилання
Волков В. М. Проектирование средств измерения проходящей мощ-ности. – Харьков: ХТУРЭ, 2000. - 160 с.
Земальман М.А. Автоматическая коррекция погрешности измерительных устройств. – М.: Изд-во стандартов, 1972, с. 48-51.
Деклараційний патент на винахід №66199А, G01R21/02. Калориметр для вимірювання середньої НВЧ-потужності. Водотовка В.І., Євко І.Г. Бюл. №9 від 15.04.2004.
Деклараційний патент на винахід №38413А, G01R2/02. Калориметр для вимірювання НВЧ-потужності. Водотовка В.І., Репа Ф.М. Бюл. №3 від 30.06.2000.
Новиков Ю.В., Калашников О.А., Гуляев С.Э., Разработка устройств сопряжения персонального компьютера типа IBM PC. // Под общей ред. Ю.В. Новикова. Практическое пособие – М.: ЭКОМ, 2002. –224 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.