Компенсація нелінійної петльової інерційності для систем аварійного гальмування шахтних підйомних установок
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.48.126-133Ключові слова:
комп’ютерна модель, нелінійні петльові інерційні характеристики, електромеханічний перетворювач, раціональне керування, шахтна підіймальна установка, автоматично регульоване запобіжне гальмуванняАнотація
В роботі представлено методику досліджень і розробки апаратури для керування процесом автоматично регульованого запобіжного гальмування шахтної підіймальної установки. Представлені результати експериментальних досліджень технічних характеристик електромеханічного перетворювача сумісно з механічним гальмом підіймальної установки. Розроблено й досліджено комп’ютерну модель підсистеми, що вбудована в загальну модель шахтної підіймальної установки для досліджень і проектування апаратури автоматично регульованого запобіжного гальмування
Посилання
А.с. No 1715705 (СССР) Способ дискретного управления тормозом шахтной подъемной машины / Васильев В.И., Чермалых В.М., Матвиенко Н.П. Опубл. 29.02.92. Бюл. No 8.
Васильев В.И. Компьютерное моделирование предохранительного торможения шахтной подъемной установки / Васильев В.И. // АСУ и приборы автоматики: Всеукр. межвед. н.-техн. сб. – 2002. – Вып. 121. – С.48– 51.
Васильев В.И. Пути снижения динамических нагрузок в канатах шахтных подъемных установок системами автоматически регулируемого предохранительного торможения / В.И. Васильев // Стальные канаты: Сб. науч. тр. МАИСК. – Одесса: “Астропринт” – 2010. – No8. – С.18– 29.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.