Студентський пошук науково-технічної інформації
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.48.193-204Ключові слова:
пошук наукових джерел, вільний повнотекстовий доступ, міжнародні бібліотечні об’єднання, патентний пошукАнотація
Розглянуто можливості, які існують в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» для доступу до науково-технічної інформації у галузях радіотехніки та електроніки. Подана характеристика наявним друкованим та електронним фаховим виданням України та зарубіжжя. Досліджено основні можливості для отримання українських наукових періодичних es es видань, а також реферативних журналів через офіційні ресурси. Наведено перелік зарубіжної наукової періодики та наявність друкованої версії в бібліотеках. За наявності наводиться web-адреса ресурсу. Описано провідні бібліотечні агенції та патентні бази даних і доступ до них.Посилання
Державна політика: інноваційний розвиток. Виступ голови асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України М.З. Згуровського на 10-х загальних зборах асоціації в м. Донецьку 30 листопада 2010 р. [електронний ресурс]: http://www.ntu-kpi.ua/print/3934
Каталог видань України, 2011 рік. – К.: ДП «Преса», 2011. 165 с.
Загальнодержавний портал «Наукова періодика України» [Електронний есурс]: http://www.nbuv.gov.ua/portal/
Симоненко Т.В. Проект «відкритого доступу» – портал «Наукова періодика України» / Т.В. Симоненко // Бібліотечний вісник. – 2009. – №1. –С.3–6.
Загальнодержавна реферативна бази даних «Україніка наукова» [електронний ресурс]: http://www.nbuv.gov.ua/db/ref.html
Українська науково-освітня телекомунікаційна мережа «УРАН» [електронний ресурс]: http://www.uran.net.ua/biblio/index.htm
Ярошенко Т.О. Наукові комунікації XXI століття: електронні ресурси для науки та освіти України /Тетяна Ярошенко//Бібліотечний вісник. – 2006. – №5. –С.17–22.
Ярошенко Т.О. Електронні журнали : можливості XXI століття для науки та освіти України /Т.О. Ярошенко//Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. – 2004. – №5. –С.70–75.
Могильний С.Б. Методи та інструменти ділової розвідки в Internet. – К.: «Задруга». 2010. – 264 с.
Спеціалізовані база даних Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатенту) [електронний ресурс]: http://www.ukrpatent.org
Федеральный институт промышленной собственности[електронний ресурс]:– http://www.fips.ru
European Patent Office [електронний ресурс]:– http://www. ep.espacenet.com/
World Intellectual Property Organization [електронний ресурс]: http://www.wipo.int/wipogold/en/
Науковий парк «Київська політехніка» [електронний ресурс]: http://www.spark.kpi.ua
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.