Експрес-контроль якості вугілля радіометричним методом
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.43.24-31Ключові слова:
радіометричний метод, експрес-контроль, діелектрична проникність, тангенс кута діелектричних втрат, калорійність вугілля, інформаційна система, діагностика якості, оптимізація параметрів, вугілляАнотація
Розглянуто методи підвищення точності та оперативності експрес-контролю якісних характеристик вугілля радіометричним методом. Підвищення точності контролю досягається шляхом використання нового методу визначення КСХН, а прискорення контролю – шляхом рішення на ЕОМ зворотної задачі визначення калорійності вугілля при виміряної діелектричній проникності з використанням завчасно побудованих калібрувальних залежностей: калорійність вугілля – діелектрична проникність.
Посилання
Надь Ш.Б. Диэлектрометрия / Ш. Б. Надь. Перев. с венг. под ред. Малова В.В. – М.: Энергия, 1976. – 200 с.
Харвей А. Ф. Техника сверхвысоких частот / А.Ф. Харвей. Пер. с англ. под ред. В.И.Сушкевича. Т.1.-М.:, 1965.– 783 с.
Брандт А. А. Исследование диэлектриков на СВЧ / А.А. Брандт. – М.: Физматизд, 1964. –404с.
Викторов В.А. Радиоволновые измерения параметров технологических процессов / В.А. Викторов, Б.В. Лункин, А.С Совлуков.– М.: Энергоатомиздат, 1989, 208 с.
Ovsyanikov V.V. Measurements of the Complex Permittivity by the Waveguide and Resonant-Cavity Methods / V.V. Ovsyanikov // Proc. of the Int. Conf. on Actual Probl. Of Measuring Techn. Kyiv, Ukraine ; 7-10 Sept. 1998. – Р.224-225.
Фрадин А.З. Измерение параметров антенно-фидерных устройств / А.З. Фрадин., Е.В Рыжков. – М.: Связь, 1972 – 420 с.
Моисеев Н.Н. Методы оптимизации / Н.Н Моисеев., Ю.П. Иванилов, Е.М. Столярова – М.: Наука, 1978. – 352 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.