Фільтри зменшення бічних пелюстків
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.43-46Ключові слова:
фазоманіпульовані сигнали, узгоджена фільтрація, бічні пелюсткиАнотація
Розглянуто особливості побудови та використання фільтрів зменшення бічних пелюстків кореляційної функції фазоманіпульованого сигналу, сформованого за законом відомих кодових послідовностей. Представлено результат обробки фазоманіпульованого сигналу за допомогою синтезованих фільтрів для різних значень бази сигналу.
Посилання
Zaraster S. Minimum peak range sidelobe filters for binary phase-coded waveforms // IEEE Trans. AES-1 No.1. January 1980.
Range sidelobe suppression for Barker codes // IEEE Trans. AES-7. 1971.
Achroyd M.H., Ghani F.. “Optimum mismatched filters for sidelobe suppression”, IEEE Trans AES-9 No.2, march 1973 рр. 214-218.
Mismatched-filter design for periodic binary phase signals // IEEE Trans. AES-25
No. 6, November 1989. рp.890-897.
Амиантов И.Н. Избранные вопросы статистической теории связи. М. : Сов.радио,1971.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.