Випромінювання некратних гармонік в нелінійній радіолокації
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.45.159-170Ключові слова:
нелінійна радіолокація, негативний диференціальний опір, некратна гармонікаАнотація
В роботі теоретично досліджено експериментально виявлений ефект виникнення негативного диференціального опору на ВАХ діодних структур при впливі на них високого рівня НВЧ потужності. Доведена доцільність використання в нелінійних радіолокаторах високих рівнів потужності зондуючого сигналу, оскільки з певною ймовірністю стає можливою генерація об’єктом дослідження нелінійної радіолокації власних коливань. Що в свою чергу дозволяє впровадити додатковий режим ідентифікації закладних пристроїв за некратною гармонікою в нелінійній радіолокації.
Посилання
Deau M., Howes M., Daud J. Transferred-electron oscillators. IEEЕ Trans. Microwave Theory Techn., V, 21, No 3,1973.
Gunn G. В. Microwave oscillations of current in III-V semiconductors. Solid state Comraun., V. 1, pp. 88-9 L, 1963.
Gunn G. B. Instabilities of current in III-V semiconductors. IBM J. Res. Dev., V. 8, pp. 141-159, 1964.
Hilsum C, Transferred electron amplifiers and oscillators. Proc, IRE, V, 50, pp. 185- 189, 1962.
Jettava С. P., Robert L., Yunshor L. An analytical equivalent circuit representation for waveguide-mounted Gunn oscillators. IEEE Trans. Microwave Theory Techn,, V, 20, No 9, 1972.
RidIey B. K., Watkins T. B. The possibility of negative resistance in semiconductors. Proc. Phys, Soc., London, V. 78, pp. 293-304, 1961.
Зінченко М. В., Зіньковський Ю. Ф. Ідентифікація напівпровідників засобами нелінійної локації за двома гармоніками // Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2009. – Вип. 38. – C. 81-93.
Каргашин В. Л., Ткач В. Н., Ткачев Д. В. Нелинейная ближняя радиолокация. Новые алгоритмы идентификации электронных устройств // Специальная Техника, ОАО «Электрозавод», Москва, №6, 2006г. C. 42–48.
Каторин Ю. Ф. Куренков Е. В., Лысов А. В., Остапенко А. Н. Энциклопедия промышленного шпионажа: ООО «Издательство Полигон».- С.-Петербург, 2000. – 512 с.
Хорошко В. А., Чекатков А. А. Методы и средства защиты информации. К.: "Юниор", 2003. – 504 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.