Особливості обробки аудіо- та відеофайлів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.50.147-153Ключові слова:
цифровий відеозапис, перетворення цифрового сигналу, цифрове кабельне телебачення, перетворення відеопотокуАнотація
Наразі аналогові відеомагнітофони відійшли у минуле. У зв’язку з цим, цифровий відеозапис є актуальним і привабливим для користувачів, які дуже цінують якість зображення. Для цього важливим є зробити відеозапис безпосередньо у "цифрі", без перетворення його у проміжковий аналоговий, а потім знову у цифровий сигнал, що негативно впливає на якість запису. У вищезазначеній статті розглянуто програму, за допомогою якої стає можливим обробляти та монтувати відеопотік цифрового кабельного телебачення та перетворювати його у формат, який легко може бути використаний будь-яким комп’ютерним або DVD-програвачем, безпосередньо у цифровому вигляді.
Посилання
Гольденберг Л.М. и др. Учебное пособие для вузов / Л.М. Гольденберг, Б.Д. Матюшкин, М.Н. Поляк. – 2 изд., перераб. и доп. – М.:, Радио и связь, 1990, 256 с.
Сергиенко А.Б.Цифровая обработка сигналов. СПб, Питер, 2002, 608 с.
Ричард Лайонс. Цифровая обработка сигналов. – М. : Бином-Пресс, 2006, 656 с.
Р. Гонсалес, Р. Вудс. Цифровая обработка изображений. Пер. с англ. П. А. Чочиа. – М. : Техносфера, 2005, 1071 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.