Дослідження характеристик ФАР на основі друкованих квазі-Ягі випромінювальних елементів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.51.13-24Ключові слова:
антенні решітки, мікросмужковий випромінювач, квазі-Ягі антена, ФАРАнотація
Чисельне дослідження характеристик ФАР на основі друкованих квазі-Ягі випромінювальних елементів. У роботі представлені результати чисельного дослідження методом скінченних різниць у часовій області характеристик узгодження і випромінювання квазі-Ягі антени і ФАР розміром 11х11 елементів, побудованої на основі таких випромінювачів. Розрахований електромагнітний зв’язок між елементами АР і показана можливість застосування друкованих квазі-Ягі випромінювальних елементів в побудові ФАР великих розмірів. Показані зміни робочих характеристик випромінювальних елементів у складі ФАР при синфазному збуджені і в режимі сканування, а також кутовий діапазон можливого відхилення головного випромінювання.Посилання
Yongxi Qian W. R. Deal, Koriaki Kaneda and Tatsuo Itoh. A Uniplanar Quasi-Yagi Antenna with Wide Bandwidth and Low Mutual Coupling Characteristics. IEEE 1999 AP-S Int. Symp.Dig., July 1999, pp.924-927.
Y. Qian, W.R. Deal, N. Kaneda and Itoh. Microstrip-fed quasi-Yagi antenna with broadband characteristics. Electronic Letters, vol 34, No 23, November 1998, pp. 2194-2196.
Kaneda, N., Y. Qian, and T. Itoh. A novel Yagi-Uda dipole array fed by a microstripto- CPS transition. Asia Pacific Microwave.
K. Prabhu Kumar, Dr. P. S. Brahmanandam, B. T. P. Madhav, V. Shiva kumar D. Rakesh, T. Raghavendravishnu. Uniplanar Quasi-Yagi Antenna for channel measurements at X-band. Journal of Theoretical and Applied Information Technology, 30th April 2011. Vol.26 No.2
J. R. Brianeze, Arismar Cerqueira S. Jr., H. E. Hernández-Figueroa. Modified Quasi-Yagi Antenna for Airborne Radar. Microwaves and Optics Department, School of Electrical and Computer Engineering, State University of Campinas (UNICAMP). Albert Einstein Av., 400, 13083-852, Campinas – SP – Brazil.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.