Аналіз впливу власних надвисокочастотних шумів на параметри модуляційного радіометра
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.51.50-57Ключові слова:
модуляційний радіометр, надвисокочастотні шуми, похибка вимірювань, надвисокочастотний комутатор, неузгодженістьАнотація
В статті розглянуті причини виникнення надвисокочастотних шумів в модуляційному радіометрі та їх вплив на основні його параметри. Показано, що зниження точності вимірювань пов'язано із зростанням рівня шумів, що виникають у вхідному тракті радіометричної системи. Приведені результати теоретичних і експериментальних досліджень залежності погрішності вимірювань від електричних параметрів основних надвисокочастотних вузлів вхідного тракту системи та запропоновано метод удосконалення її структурної схеми.
Посилання
Skripnik Yu. A., Yanenko A. F., Manoilov V. F. i dr. Mikrovolnovaia radiometriia fizicheskih i biologicheskih obiektov. Zhitomir, Volyn, 2003, 408p.
Manoilov V. P., Omelchuk V. V., Opaniuk V. V. Dystantsiine zonduvannia Zemli iz kosmosu: naukovo-tekhnichni osnovy formuvannia y obrobky vydovoi informatsii. Zhytomyr, Vyd-vo ZhDTU, 2008, 384p.
Beckii O. V., Kislov V. V., Lebedeva N. N. Millimetrovye volny i zhivye sistemy. Moscow, Science-Press, 2004, 272 p.
Skou N., David Le Vine. Microwave radiometer systems: design and analysis. Boston, London: Artech House Inc, 2006, 222 p.
Skrypnyk Yu. O., Manoilov V. P., Yanenko O. P. Moduliatsiini radiometrychni prystroi ta systemy NVCh-diapazonu. Zhytomyr, ZhITI, 2001, 374 p.
Rozanov B. A., Rozanov S. B. Priemniki millimetrovyh voln. Moscow, Radio i svjaz, 1989, 169 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.