Високоефективна антена для приймання програм ефірного телебачення в дециметровому діапазоні за межею прямого бачення
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.35.76-81Анотація
Наведені результати розробки антени для приймання програм ефірного телебачення. Антена складаєтьсяі з двох квазілогоперіодичних антен і в діапазоні частот 470-790 МГц має коефіцієнт підсилення, що зростає з частотою від 13,5 до 15,7 дБ.Посилання
Носов Ю.Н., Кукав А.А. Энциклопедия отечественных антенн. М.: Солон, 2001. 251с.
Патент України №1 від 30.06.95 р. Вібраторна антена / Дубровка Ф.Ф., Глушенко В.М., Купрій О.М. – опубл. Промислова власність 1996 р.
Сверхширокополосные антенны / Под ред. Бененсона Л.С. М.: Мир, 1964. 416 с.
Файли документації на програмний паркет CST MICROWAVE STUDIO.
Глушенко В.Н., Дубровка Ф.Ф., Куприй А.М., Мартынюк С.Е., Шренк А.Е. Новые логопериодические и квазилогопериодические вибраторные антенны УКВ диапазона // Радиоэлектроника. – 1998. Т. 41 - № 8, с. 12–26.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.