Залежність максимальних бокових піків кореляційних функцій ФМ аперіодичного сигналу М-послідовності від довжини послідовності.
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.46.90-99Ключові слова:
М-послідовність, АКФ, ВКФ, мінімаксна послідовністьАнотація
Сигнали Баркера мають обмежений період послідовності, тому проектувальники радіолокаційних систем досліджують сигнали які можуть забезпечити більшу кількість відліків. В статті розглянуто основні властивості та особливості формування фазоманіпулованих сигналів з М-послідовності. Основною частиною є докладний розгляд та аналіз характеристики автокореляційної функції та взаємно кореляційної функції фазоманіпульованого сигналу послідовності максимальної довжини в залежності від порядку послідовності. Проведене порівняння з теоретичними даними, що наведені в літературі, показало що рівні бічних піків та кореляційні характеристики відрізняються від теоретичних даних. Отримані результати можна використовувати при виборі довжини послідовності сигналу.Посилання
Варакин Л.Е. «Системы связи с шумоподобными cигналами». – М.: Радио и связь, 1985. – 384 с., ил.
Маркіян Сумик, Іван Прудиус, Ростислав Сумик «Теорія сигналів». – Бескмд Біт, 2008. – 231с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.