Визначення гранично допустимої дальності передавання інформації волоконно-оптичними лініями зв’язку
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.12-21Ключові слова:
дисперсія, загасання, гаусівський імпульс, супергаусівський імпульс.Анотація
Наведено результати дослідження обмежуючого впливу дисперсії та загасання сигналу на допустиму відстань передавання інформації в залежності від параметрів функціонування волоконно-оптичної системи.Посилання
Агравал Г. Нелинейная волоконная оптика: Пер. с англ. –М.: Мир, 1996. – 323 с.
Стерлинг Дональд Дж. Техническое руководство по волоконной оптике: Пер. с англ. –М.: ЛОРИ, 1998. – 277 с.
Фриман Р. Волоконно-оптические системы связи: Пер. с англ. –М.: Техносфера, 2003. – 590 с.
Горднев И. И. Оптические кабели: конструкции, характеристики, производство и применение. –М.: Энергоатомиздат, 1991. – 264 с
Андрушко Л. М. Справочник по волоконно-оптическим линиям связи. – К.: Техника, 1988. – 239 с.
Krehlik P. Directly modulated lasers in negative dispersion fiber links. - Warsaw: Opto-Electronics Review 15, 2007. - p. 71-77.
Убайдулаев Р. Р. Волоконно-оптические сети. – М.: Эко-Трендз, 2001. – 267 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.