Генератор опорних шумових сигналів для міліметрової радіометрії
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.38.69-72Ключові слова:
генератор, хвилевід, інфрачервоне випромінювання, міліметровий діапазон хвильАнотація
Розглядається тепловий хвилевідний генератор стохастичних сигналів, в якому необхідна температура робочого тіла підтримується за допомогою джерела інфрачервоного випромінювання.Посилання
2. Ситько С. П., Скрипник Ю. А., Яненко А. Ф. Аппаратное обеспечение современных технологий квантовой медицины. – Киев: ФАДА ЛТД, 1999. – 200 с.
3. Skripnik Yu., Krasuk A., Manoylov V., Peregudov S., Yanenko A. Increased accuracy of measurement of high-sensitivity mm-range radiometric equipment intended for medicalbiological application.//Proceedings of 10th IMEKO TC7 International Symposium June 30−July 2, 2004, Saint-Petersburg, Russia, – P. 143–148.
4. Красюк А.Д., Перегудов С.Н., Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Автоматизированная установка мм-диапазона для биомедицинских приложений // Вісник Технологічного університету "Поділля". Технічні науки. – 2004, № 2. – Т. 1, частина 1. – С. 176-180.
5. Перегудов С.Н., Яненко А.Ф. Радиометрическая установка с автоматической регулировкой выходной мощности генератора эталонного шума // Вісник Хмельницького Національного університету. – 2005, № 4. – Т. 1, частина 1,– С. 131-134.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.