Засоби керування магніторезистивним перетворювачем активної потужності
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.38.73-78Ключові слова:
магніторезистивний перетворювач, вузли керування, активна потужністьАнотація
Розглянуто засоби керування магніторезистивним перетворювачем активної потужності та проаналізовано спектральний склад керуючих сигналів.Посилання
Vountesmeri V. Magnetoresistive multipliers as a new base for watt-converters // IEEE. Trans. on Instrum. and Meas. – 1998. – № 5. – P. 1395–1398.
Вунтесмері В.С., Витяганець А.І. Низькочастотне розширення діапазону роботи магніторезистивного вимірювального перетворювача активної потужності середніх частот // Наукові вісті НТУУ "КПІ". – 2008. – № 4. – С. 67–71.
Шустов М.А. Практическая схемотехника. Кн. 5. Полупроводниковые приборы и их применение. – М.: Альтекс, 2004. – 300 с. – ISBN: 978-5-94271-025-5.
Смолянинов В.Г., Вытяганец А.И. Магниторезистивный измерительный преобразователь с полупроводниковым управлением // Материалы 4-й Междунар. молодеж. науч.-технич. конф. "Современные проблемы радиотехники и телекоммуникаций "РТ-2008". – Севастополь: Изд-во СевНТУ, 2008. – C. 305. – ISBN: 978-966-135-196-4.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.