Мікрохвильова антена на основі лінійної решітки звязаних діелектричних резонаторів у хвилеводі
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.38.78-83Ключові слова:
мікрохвильова антенна, діелектричний резонатор, антенна решіткаАнотація
Наведені результати електродинамічного синтезу п’яти елементної антени, що виконана з використанням циліндричних діелектричних резонаторів, розміщених в прямокутних апертурах в металічній стінці хвилеводу. Показано, що антени цього типу мають широкі смуги випромінювання.Посилання
2. Luk K.M., Leung K.W. Dielectric Resonator Antennas // Research studies press ltd. Baldock, Hertfordshire, England, 2003, 388 p.
3. Трубин А.А. Исследование характеристик излучения дискового диэлектрического резонатора // Вестник Киевского политехнического института. Радиотехника. — Вып. 21. — 1984.— с. 29-33.
4. Трубин А.А. Резонансные диэлектрические антенны Тр. 14-й Международной Крымской конференции “СВЧ-техника и телекоммуникационные технологии”. Севастополь. 2004, с. 366-367.
5. Ильченко М.Е., Трубин А.А. Электродинамика диэлектрических резонаторов. Киев. — Наукова думка — 2004 — 265 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.