Інженерна методика визначення параметрів схеми заміщення п`єзоперетворювача
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.58-65Ключові слова:
ультразвук, п’єзоперетворювач, генератор, метод електромеханічних аналогій, схеми заміщенняАнотація
Наведена спрощена методика отримання параметрів еквівалентної схеми заміщення п’єзоперетворювача та аналіз похибки наведеної методикиПосилання
Основы физики и техники ультразвука: Учебное пособие для вузов. Б.А. Агранат, М.Н. Дубровин, Н.Н. Хавский и др.- М.: Высш. шк., 1987. - 352 с.
Редько В.В., Багинский Б.А., Источник питания ультразвуковой технологической установки. // Приборы и техника эксперимента. - 2000. - № 4. - С. 154-157
Ленк А. Электромеханические системы: Системы с распределенными параметрами. Пер. с нем. М.: Энергоиздат, 1982. - 472 с.
Ерофеев А.А. Пьезоэлектронные устройства автоматики.-Л.: Машиностроение, Ленингр. отд-ние, 1982. – 212 с.
Мовчанюк А.В. Повышение точности расчета ультразвуковых преобразователей для распыления жидких серед. // Технологія і техніка друкарства. - 2004. №4. - С. 49 - 55
Донской А.В., Келлер О.К., Кратиш Г.С. Ультразвуковые електротехнологические установки. // Л.: Энергоиздат, 1982. 208 с.
Богданов В.И. Исследование п’єзокерамических преобразователей. Медицинская техника. - 1980. - № 5. - С. 32 – 35.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.