Розрахунок хвилеводів з частковим діелектричним заповненням
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.91-100Ключові слова:
хвилевід, діелектрична проникність, розрахунок хвилеводівАнотація
Отримано універсальний вираз для ефективної діелектричної проникності частково заповнених хвилеводів (ЧЗХ) з двома діелектричними пластинами та узагальнено випадок однієї діелектричної пластини при їх довільному розташуванні, проникностях та розмірахПосилання
Егоров Ю.В. Частично заполненные прямоугольные волноводы. – М.: Сов. радио, 1967. – 216 с.
Бергер М.Н., Капилевич Б.Ю. Прямоугольные волноводы с диэлектриками. – М.: Сов. радио, 1973. – 256 с.
Мурмужев Б.А., Самородов В.В., Спиридонов О.П. Дисперсионные характеристики металлодиэлектрических волноводов. // Радиотехника и электроника. – 1999. Т.44, №2 – С. 157-165.
Капилевич Б.Ю., Трубехин Е.Р. Волноводно-диэлектрические фильтрующие структуры. Справочник. – М.: Радио и связь, 1990.– 272 с.
Почерняев В.Н., Скрыпник Л.В. Постоянная распространения частично заполненного воловода // Изв. вузов. Радиоэлектроника. – 1988. Т. 31, №5. – С. 63-64.
Chukhov V.V. One method of propagation constants measurement // Proceedings of the 4-th International Kharkov Symposium on Physics and Engineering of Microwaves, Millimeter, and Submillimeter Waves (MSMW’01). – Kharkov, Ukraine. – 2001. – V.2, p. 820-822.
Нарытник Т.Н., Бабак В.П., Ильченко М.Е., Кравчук С.А. Микроволновые технологии в телекоммуникационных системах. – К.: Техніка, 2000. – 304 с.
Чухов В.В. Модифікований метод вимірювання параметрів діелектриків // Матеріали VIII-ї науково-технічної конференції „Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах”. – Хмельницький: Технологічний університет Поділля. – 2001. – С. 147-149.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.