Розподіл потужності сигналів на вході приймача висотної аероплатформи
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.37-40Ключові слова:
аероплатформа, потужність сигналу, щільність ймовірності.Анотація
Розглянуто методику визначення щільності ймовірності потужності сигналу на вході приймача для організації ефективного інформаційного обміну між абонентськими станціями через аеростатну ретрансляційну станцію, що розташована на аеростатичному літальному апараті.Посилання
2. Введение в теорию проектирования асинхронных импульсных радиосистем/ Ро-манов И.М., Нежметдинов Т.К., Кобчиков А.В., и др. М.: Сов. Радио. – 1971. – 192с.
3. Лившиц А.Р., Биленко А.П. Многоканальные асинхронные системы передачи информации. – М.: Связь. – 1974. – 232с.
4. Бичковський В.О., Реутська Ю.Ю.. Статистичні характеристики співвідношень завад та сигналів від дистанційно розміщених об’єктів // Вісник НТУУ «КПІ». Сер. –Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2009 - Вип. 39. – с. 32-35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.