Радіометричні вимірювання електромагнітних полів слабко концентрованих розчинів солі і цукру
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.141-146Ключові слова:
радіометричні вимірювання, ЕМП, мм-діапазон, розчин солі, розчин цукруАнотація
В статті наведені результати дослідження надзвичайно слабких випромінювань слабо концентрованих розчинів солі і цукру, а також інших фізичних і біологічних об′єктів в мм-діапазоні хвильПосилання
Скрипник Ю.О., Манойлов В.П., Яненко О.П. Модуляційні радіометричні пристрої та системи НВЧ-діапазону: Навчальний посібник. – Житомир: ЖІТІ, 2001. – 374 с.
Скрипник Ю.О. и др. Микроволновая радиометрия физических и биологических объектов / Под общ. ред. проф. Ю.А. Скрипника. – Житомир: изд-во «Волынь», 2003. – 408 с.
Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Развитие представлений об излучающей и поглощающей способности биообъектов в диапазоне сверхвысоких частот // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах №2, 1999.- с. 135 - 138
Петросян В.Н., Житнева Э.А., Гуляев Ю.В. и др. Физика взаимодействия мм-волн с объектами различной природы. // Радиотехника №9, 1996. -с. 20 - 31
Петросян В.Н., Дубовицький С.А., Властин С.В. и др. Биохимические механизмы взаимодействия транс-резонансных радиоволн с водными и биологическими средами//Миллиметровые волны в биологии и медицине №1 (37), 2005. - с.7-17
Головко Д.Б., Скрипник Ю.О., Яненко О.П. Надвисокочастотні методи та засоби вимірювання фізичних величин: Навч.посібник.–К.:Либідь, 2003. – 328 с.
Ситько С.П., Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Реакция организма человека на сверхнизкие дозы мм-излучения // Тезисы докладов IV меж. крымской конф. "Космос и биосфера", 2005. - с. 13.
Ситько С.П., Мкртчян Л.Н. Введение в квантовую медицину // К.: "Паттерн". 1994. - 146 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.