Ультра широкосмугова рупорна антена діапазону частот 1-20 ГГц з низьким рівнем бокового випромінювання
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.68-73Ключові слова:
ультраширока смуга частот, ребриста рупорна антена, рівень бічних пелюсток, діаграма спрямованостіАнотація
Представлено результати числових досліджень та оптимізації електричних характеристик ультраширкосмугової ребристої рупорної антени. Досягнуто однопелюсткових діаграм спрямованості з рівнем бічних пелюсток <−10 дБ і КСХН<1.9 у діапазоні частот 1−20 ГГц.Посилання
Shimizu J.K., Octave-Bandwidth Feed Horn for Paraboloid // IRE Trans. Antennas and Propagation, vol. AP-9, no. 2, pp. 223-224, March 1961.
Christian Bruns, Analysis and Simulation of a 1–18-GHz Broadband Double-Ridged Horn Antenna // IEEE TRANS. ON EC, VOL. 45, NO. 1, FEBRUARY 2003.
Vicente R. New broadband EMC double-ridge guide horn antenna, 2004.
Teggatz A., Jöstingmeier A., Omar A. A New TEM Double-ridged Horn Antenna for Ground Penetrating Radar Applications , 2005
Dirk Baumannn,y, Christophe Fumeaux, Pascal Leuchtmann and R.udiger Vahldieck, Finite-volume time-domain (FVTD) modelling of a broadband double-ridged horn antenna // INTERNATIONAL JOURNAL OF NUMERICAL MODELLING: ELECTRONIC NETWORKS, DEVICES AND FIELDS Int. J. Numer. Model. 2004; 17:285–298.
Zhongxiang Shen, and Chao Feng A New Dual-Polarized Broadband Horn Antenna //IEEE ANTENNAS AND WIRELESS PROPAGATION LETTERS, VOL. 4, 2005.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.