Мікрохвильові генератори на від’ємних потоках електромагнітного випромінювання для медико-біологічних застосувань
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.37.106-109Ключові слова:
квантова медицина, мікрохвильова терапія, медична апаратураАнотація
Розглянуто новий тип мікрохвильової лікувальної апаратури, оснований на формуванні від’ємних потоків електромагнітного випромінювання. Показана можливість підвищення стабільності вихідних параметрів генератора, за рахунок введення схем термостатуваня та індикації вихідної потужності.Посилання
Ситько С.П., Мкртчян Л.Н. Введение в квантовую медицину, Киев: Патерн, 1994 146 с
Ситько С.П., Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Аппаратурное обеспечение современных технологий квантовой медицины. – К.: ФАДА, ЛТД, 1999 – 199 с.
Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф., Манойлов В.Ф., др. Микроволновая радиометрия физических и биологических объектов. – Житомир: Изд. "Волынь", 2003 –406 с.
Горбань Е.Н., Грубник Б.П., Перегудов С.Н. и др. Применение низкотемпературных генераторов шума в практической медицине // Український журнал медичної техніки і технологій – № 1-2, 2005 – С. 15-23.
Степанов Б.И. Основы спектроскопии отрицательных световых потоков. –Минск.: Бел. Університет – 1961 – 124 с.
Патент № 53743 (Україна A61N5/02) від 17.02.2003. Пристрій для мікрохвильової терапії//С.М. Перегудов, А.П. Яненко та ін. // «Промислова власність», 2003 № 2.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.