Пристрій для збільшення тривалості радіосигналів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.107-111Ключові слова:
радіосигнал, лінія затримки, фазовий детектор, часовий селектор, суматор, генератор опорної частоти, лічильникАнотація
Розглянуто пристрій для збільшення тривалості радіосигналів способом фазового узгодження частоти заповнення за рахунок змінного часу затримки для збільшення точності виміру. Наведено результати експериментального дослідження точності виміру приладу.
Посилання
Благов В. А., Домбровский А. С., Зайцев А. М. Аппаратура для частотных и временных измерений / Под ред. А. П. Горшкова. - М.: Сов. Радио, 1971.
Juang Yujie, Chen Chen, Zhou Wei, Yiqiyibiao xuebao-Chin. J. Sci Instrum. 2004. 25, №1, с. 30-33.
Черепнев А.А., Куликов Г.В., Ворик С.И. Применение управляемых линий задержки на магнитостатических волнах для формирования частотномодулированных сигналов // Научный вестник МИРЭА. – М.: МИРЭА, 2007. – №1(2). – c. 66 – 70.
Калиникос Д.А., Похвалин А.А. Сверхвысокочастотные линии задержки с электронной перестройкой. Известия СПбГЭТУ «ЛЭТИ», сер. «Радиотехника», Вып. 1, 2001, с. 3–6.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.