Електромагнітна ідентифікація діелектричних матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.115-122Ключові слова:
діелектричні матеріали, стоматологія, легка промисловість, ідентифікація матеріалівАнотація
Досліджені електромагнітні параметри і характеристики матеріалів, які застосовуються в легкій промисловості та стоматології з метою їх ідентифікації. Проведено аналіз результатів вимірювань та запропонована методика ідентифікації діелектричних матеріалів.
Посилання
Микроволновые технологии в народном хозяйстве. Внедрение. Проблемы. Перспективы // Сборник научных трудов, вып. 2 -3. – К.-Одесса : ТЕС. 2000. С.192.
Ситько С.П., Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф. Аппаратурное обеспечение современных технологий квантовой медицины. К. : ФАДА,ЛТД, 1999. 199 с.
Радиометрия физических и биологических обьектов/Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф., Манойлов В.Ф., Куценко В.П., Гимпилевич Ю.Б.–Житомир : Волынь,2003. 406с.
Методи та засоби контролю фізичних параметрів текстильних матеріалів/ Янен-ко О.П., Ваганов О.А./Вісник НТУУ «КПІ» Приладобудування. 2009. Вип.38.С.107-111.
Дослідження електромагнітніх властивостей оброблених натуральними фарбниками / Скрипник Ю.О.,Ваганов О.А..Супрун Н.П.,Шевченко К.Л.,Яненко О.П.// Вісник
НТУУ «КПІ». Приладобудування. 2009. Вип.37. С. 134-140.
Оцінка сумісності стоматологічних матеріалів / Красюк О.Д., Головчанська О.Д., Перегудов С.М., Яненко О.П. // Вісник НТУУ «КПІ». Приладобудування. 2008. Вип.35. С. 143-147.
Нурт Р. Основы стоматологического материаловедения. M. : Mosby, 2002. 302 c.
Терапевтическая стоматология, том 1. Фантомный курс / Данилевский Н.Ф., Борисенко А.В. и др. – К. : Медицина, 2007. 360 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.